background

AZD Lojistik Hakkında

AZD Lojistik Hakkında

2015 yılında Bursa’da bir aile şirketi olarak kurulan AZD Logistics, kurulduğu ilk yıllarda uluslararası tır ve express taşımacılık alanında hizmet veren bir şirket iken, bugün gelinen noktada kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetiyle uçtan uca çözüm sunan bir lojistik şirketine dönüşmüştür.

AZD Logistics tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle ulusal ve uluslararası müşterilerinin 2015 yılından beri güvenilir çözüm ortağıdır.

AZD Logistics, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli deposu ile müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri sunar. Yayılmış uluslararası güçlü network ağı ile AZD Logistics, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir şirkettir.

2023 yılında yaptığı yatırımlar ve filosuna kattığı Low Bed araçlar ile proje taşımacılığına başlayan AZD Logistics, ağır tonajlı ve büyük hacimli yük taşımasında sağladığı kaliteli servis ile hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.