background

AZD Lojistik Hakkında

AZD Lojistik Hakkında

Yurt içinden Avrupa ülkelerine, Avrupa ülkelerinden yurt içine ve bütün bunlara ilaveten gerekli durumlarda Avrupa ülkeleri içerisinde bir yerden bir yere güvenilir taşımacılığın adresi konumundadır.

AZD Lojistik; çok farklı sevkiyatlara hizmet verebilecek nitelikte, farklı ölçek ve tonajlarda, tamamı öz mal olan, Euro 6 standartlarında çevreci, araç takip sistemi ile bağlantılı, 24 saat online izlenebilen araçlardan oluşan filosu ile hizmet veriyor.

Acil sevkiyatlarda, sevkiyatın varış noktasına emniyetli bir şekilde ve nakledilen ürünün sigorta kapsamında olup zamanında tesliminin gerçekleştirileceğinin güvencesini sağlayan AZD Lojistik, etkin çalışma politikası ile müşteri memnuniyeti sağlıyor.

AZD Lojistik aynı zamanda ana orijinal üretici ile bu üretimi destekleyen yan sanayi, tedarikçi hatları arasındaki optimal bağlantıyı EXPRESS TAŞIMA hizmetiyle kuruyor. Müşterilerinin varış noktasına kadar yanında olan AZD Lojistik, Bursa ve Çek Cumhuriyeti’ndeki şirket ve ofisleri ile de hizmet ağını genişletiyor.