background

Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik ve Gizlilik

Müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermekteyiz. Bu husus şirketimizin bu konudaki hassasiyetinin gereği olmasının yanı sıra ilgili yasal mevzuat uyarınca da şirketimizin yasal bir yükümlülüğüdür.

Müşterilerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesini sağlamak için yürütülen her türlü uygulama ve süreçte müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.
Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise AZD olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır.

Manifestomuz

  • “Yeterince iyi” olmak bize hiçbir zaman yetmedi. Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil.

  • Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren yaklaşımımızı, tecrübemiz ve uzmanlığımızla harmanlayarak lojistik sektörüne yeni nesil bir bakış açısı getiriyoruz.

  • Gücümüze güç katan yüksek teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.
  • Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapı taşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz.

  • En iyiyi hak eden müşterilerimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

  • Cesur fikirleri yapıcı tutumumuzla hayata geçirerek, her türlü zorluğun üstesinden geliyor, her başarımızda daha da güçleniyoruz.

  • Biliyoruz ki; inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok.

  • Etik değerlerimiz ve sürdürülebilirliğe olan adanmışlığımız sayesinde sadece lojistik sektörünün geleceğini değiştirmeye değil, dünyayı dönüştürmeye hazırız.