background

Taşımacılık Çözümleri

Taşımacılık Çözümleri

Avrupa’nın neresinde olursa olsun AZD Lojistik hızlı ve güvenilir taşımacılık çözümleri ile yanınızda.

Motor bloklarınızın kısa sürede Bursa’dan Köln’e taşınması mı gerekiyor ya da şanzıman parçalarının Barselona’dan Rüsselsheim’a?

Otomotiv sektöründeki acil sevkiyatlarda uzman AZD Lojistik ile pahalı üretim hattı kesintileri ve rahatsız edici üretim darboğazlarının da önüne geçiliyor. Tam sırasında ve zamanında malzeme tedariki sağlamak için hızlı taşımacılık çözümleri sunan AZD Lojistik aynı zamanda üreticiler, üretim seviyeleri ve OEM arasında optimal bağlantı kuruyor.

Kara Yolu
AZD Lojistik, 7/24 hizmet sunduğu kara yolu express taşımacılığı ile ürünlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz noktaya ulaştırır. Kargonun kısa ve orta mesafelerde, esnek ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak veren kara yolu taşımacılığı ile “just in time” teslimatlar yapmak da mümkün. Dünyanın en çok tercih edilen taşıma çözümü kara yolu, taşınacak olan yükün aktarmasız şekilde ulaştırılması ile hem zamandan hem de ekonomik alanda avantaj sağlar. Özellikle kısa mesafelerde daha ekonomik çözüm haline gelen kara yolu taşımacılığı ile ürünler kapıya kadar teslim edilir.