Tkiye'den Afrika'ya Hava Kargo

Neden AZD Lojistik?

Zaman Kaybı Yaşamak İstemeyenlere AZD Lojistik, Hızlı ve Güvenilir Hizmet Sunuyor.

Türkiye’nin sıklıkla ticaret yaptığı ülkelerin başında Orta Doğu ülkelerinden biri olan İsrail gelir. Kara yolu ile yaklaşık 22 saat süren yolculuk hava yolu ile 1 saate düşer. Bu da İsrail’e kargo gönderecek kişi ve şirketlerin hızlı bir şekilde kargolarını ulaştırmasına olanak verir. Kara yolu mesafesinin uzun olması, gümrük kapılarında beklenen süreler vb. diğer kargo ulaşım sürecini uzatan nedenlerle kargonuzu AZD Lojistik kaliteli hizmet anlayışla taşıyor.

Profesyonel kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışıyla kaliteden ödün vermeden çalışan AZD Lojistik, Hava Yolu Taşımacılık yönetmeliklerine uygun olacak şekilde çalışır. Havalimanından havalimanına kısa sürede taşınan ürünlerinizle ticaret hızınızı arttırabilir, ihracat rakamlarınızı İsrail Hava Yolu Taşımacılığı ile hedeflediğiniz noktaya getirebilirsiniz.


Kapınıza Geliyoruz

AZD Lojistik, sadece havalimanından havalimanına değil Türkiye ve Avrupa içi verdiği hizmetle de taşımacılık sektöründe bir adım önde.

Teslim Alıyoruz

Hızlı iletişim ağıyla kargo bilgileri, alıcı adresi ve sizin bilgilerinizi öğrendikten sonra zaman kaybetmeden kargonuzu alıyoruz ve gerekli birimlere ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz

İsrail’in taşımacılık yasa ve yönetmeliklerine uygun yapılan transferlerde yasal çerçeveler dahilindeki tüm ürünlerinizi profesyonel kadromuza emanet edebilirsiniz.

Teslim Ediyoruz

Profesyonel ekibiyle kargonuzun güvenle adrese teslimatı için çalışan AZD Lojistik, zaman kaybetmeden ürünlerinizi istediğiniz yere ulaştırıyor.

background

Bilgi Talep Et

Türkiye'den Tüm İsrail Şehirlerine Uçak Kargo!

Kudüs, Tel Aviv, Hayf, Rişon, Petah Tikvaae, Aşdod, Beerşebae, Holon, Netanya gibi İsrail’in birçok şehrine aktarmalı ve direkt olarak kargo uçuşları gerçekleşir.

Şeffaf Fiyatlandırma

Gerçek Zamanlı İzleme

Güvenli Depolama
Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye İsrail arası uçuş saati yaklaşık 1 saat 10 dakikadır. Ayrıca uçağın aktarmalı veya direkt uçuş olması da uçuş saatini değiştiren bir etmendir.

Ürünlerinizin havalimanına teslimatından 1 gün sonra gümrük işlemleri başlatılabilir.

İlaç, parfüm, sıvı ve içinde batarya olan ürünler taşınmamaktadır.

Ürünlerin bulunduğu palet dahil uzunluğunun 3 metreyi geçmemesi gerekir. Eğer ürün altında palet varsa kilogram sınırlaması yoktur. Ancak paletsiz ürünler için paket başına maksimum ağırlık sınırı 60 kilogramdır.

Kargo ücreti kilogram başına alınır. Ancak ürünün hacim ağırlığı kendi gerçek ağırlığından fazlaysa hacme göre ücret ödenir.