Tükiye'den Afrika'ya Hava Kargo

Neden AZD Lojistik?

Zaman Kaybı Yaşamak İstemeyenlere AZD Lojistik, Hızlı ve Güvenilir Hizmet Sunuyor.

Türkiye ve Afrika arasındaki iş birlikleri ve Afrika’ya yapılan yatırımlarla kargo trafiği yoğun hale gelmiştir. İki ülke arasındaki mesafenin 10 bin kilometreden fazla olması da 9 güne yakın süren kara yolu yerine hava yolu ve deniz yolu taşımacılığını ön plana çıkarmıştır. Gümrük kapılarındaki zaman kayıplarını bir kenara bırakmak isteyenlere AZD Lojistik, hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor.

Gelişen teknoloji ile günümüzde en hızlı transfer yöntemleri arasındaki ilk sıralarda bulunan hava yolu taşımacılığı ve kara yolundan daha hızlı ulaşım sağlayan deniz yolu firmanızın ticaret ağını genişletirken ihracat rakamlarınıza da olumlu yönde katkı sağlar. AZD Lojistik, hizmet ağına eklediği Afrika Hava ve Deniz Yolu Taşımacılığı ile ekonomi tablonuzu yukarılara taşımanıza yardım eder.


Kapınıza Geliyoruz

AZD Lojistik, sadece havalimanından havalimanına ya da limandan limana değil Türkiye ve Avrupa içi verdiği hizmetle de taşımacılık sektöründe bir adım önde.

Teslim Alıyoruz

Hızlı iletişim ağıyla kargo bilgileri, alıcı adresi ve sizin bilgilerinizi öğrendikten sonra zaman kaybetmeden kargonuzu alıyoruz ve gerekli birimlere ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz

Afrika’nın taşımacılık yasa ve yönetmeliklerine uygun yapılan transferlerde yasal çerçeveler dahilindeki tüm ürünlerinizi profesyonel kadromuza emanet edebilirsiniz.

Teslim Ediyoruz

Profesyonel ekibiyle kargonuzun güvenle adrese teslimatı için çalışan AZD Lojistik, zaman kaybetmeden ürünlerinizi istediğiniz yere ulaştırıyor.

background

Bilgi Talep Et

Türkiye'den Tüm Afrika Ülkelerine Uçak ve Deniz Kargo!

Senegal, Moritanya, Nijer, Nijerya, Demokratik Kongo ve Kongo, Cezayir, Sudan, Mısır, Angola, Tanzanya, Güney Afrika gibi Afrika’nın birçok ülkesine deniz ve hava yolu ile kargo taşımacılığı gerçekleşir.

Şeffaf Fiyatlandırma

Gerçek Zamanlı İzleme

Güvenli Depolama
Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Afrika arası uçuş saati 5 ila 8 saat arasında değişiklik gösterir. Ayrıca uçağın aktarmalı veya direkt uçuş olması da uçuş saatini değiştiren bir etmendir.

Ürünlerinizin havalimanına teslimatından 1 gün sonra gümrük işlemleri başlatılabilir.

İlaç, parfüm, sıvı ve içinde batarya olan ürünler taşınmamaktadır.

Ürünlerin bulunduğu palet dahil uzunluğunun 3 metreyi geçmemesi gerekir. Eğer ürün altında palet varsa kilogram sınırlaması yoktur. Ancak paletsiz ürünler için paket başına maksimum ağırlık sınırı 60 kilogramdır.

Kargo ücreti kilogram başına alınır. Ancak ürünün hacim ağırlığı kendi gerçek ağırlığından fazlaysa hacme göre ücret ödenir.